karrier

Az alábbi munkakörben keresünk munkatársat:

Főbb feladatok, munkák:

  • Közreműködés a havi, negyedéves, éves zárásban
  • Havi jelentések és forecastok ügyfeleink külföldi tulajdonosai felé
  • Rendszeres és eseti riportok, statisztikák készítése
  • Gazdaságossági és beruházási számítások készítése
  • Egyéb AD-hoc jellegű feladatok ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (pénzügy, számvitel, gazdasági szakirány)
  • Releváns területen szerzett 1 éves szakmai tapasztalat
  • Erős számviteli ismeretek
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Erős excel gyakorlati ismeret
  • Pontos, precíz munkavégzés, analitikus gondolkodásmód
  • Dinamikus, proaktív személyiség
  • Csapatjátékos attitűd

Előny:

  • Mérlegképes könyvelői vizsga
  • Könyvkiadói és vagy kereskedelemben szerzett tapasztalat

Az állás területei:

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol – Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük szakmai önéletrajzát, motivációs levelét és fizetési igényét küldje az alábbi e-mail címre: allas[kukac]conselho.hu

Tudunk segíteni?

Lépjen kapcsolatba velünk, visszahívjuk!

ÜGYVITELI
SZOLGÁLTATÁSOK

VÁLLALATI
PÉNZÜGY